WordPress database error: [Disk full (/tmp/#sql_4383_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_options`

WordPress database error: [Disk full (/tmp/#sql_4383_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_options`


Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_4383_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/turgut5/public_html/subdomains/tirana/wp-includes/wp-db.php on line 2056

WordPress database error: [Disk full (/tmp/#sql_4383_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (6046, 6049, 6136, 6420, 6440, 6443, 6498, 7724) ORDER BY t.name ASC

Posts Archives - Page 2 of 8 - Kolegji Turgut Ozal

Gëzuar 2017!

Të dashur prindër, nxënës e mësues, Sërish sofrat po ju mbledhin me miq e të dashur përreth dhe teksa vitet ndërrohen, shkëmbehen urime nga thellësia e zemrës për një Vit të Ri plot mbarësi. Këto janë çastet kur shpresat shohin drejt së ardhmes e gjithaq bisedat bien rreth së shkuarës. Read more…

Votoni kolegjistet në TANGRAM

Edicioni i tretë i emisioni për fëmijë TANGRAM i Ora News me temën ‘’Shqipëria më e mirë, atëherë kur …’’ ka tërhequr shumë fëmijë nga të gjitha shkollat dhe qytetet e vendit. Këtë sezon kanë qenë gjashtë nxënëse nga shkolla jonë, të cilat kanë konkurruar me projektet e tyre. Përpara Read more…

Panairi Ushqimor

Pas plot dhjetë ditësh të mbushura me aromë, shije, traditë gatimesh nga të gjitha trevat e vendit, java që lamë pas shënoi mbylljen e Panairit Ushqimor për këtë vit shkollor. Ishin pikërisht edukatorët dhe mësuesit ata që mbushën sallën e panaireve me gatimet e tyre në datën 8 nëntor, panair Read more…