Rroftë Shqipëria

Rroftë Shqipëria

Përcjellja e dashurisë për Atdheun dhe e vlerave kombëtare brezave, le të jetë frymëzimi ynë!

Videoklipi “Rroftë Shqipëria” jehon fuqishëm këtë Nëntor duke uruar shqiptarët kudo ku ndodhen dhe duke përcjellë emocione e vlera në respekt të kombit, flamurit e krenarisë kombëtare.

Shqipja krenare çon peshë zemrat e shqiptarëve dhe amanetin e brezave për të fluturuar e lirë me Flamurin e Atdheut në zemër. Fluturimi i saj në malet shqiptare, jehon si melodi e shekujve se mbi gjithçka është Shqipëria.  

Me këtë videoklip urojmë Gëzuar Festat e Nëntorit dhe Ditëlindjen Shqipëria jonë!

Përgatiti: Imelda Prençe

Rrofte Shqiperia

Nëpërmjet këtij videoklipi, u urojmë të gjithë shqiptarëve kudo që janë, Festat e Nëntorit!Këndojnë: Irma Libohova Kaso Juliana Pasha Kastriot Tusha OfficialTalentet e reja të "Turgut Özal": Altea ALI, Anna GJEBREA, Emi BALOSHI, Aleksa FERRAJ, Klea KALOSHIOrkestrimi dhe muzika: Genti LakoRealizimi i klipit: Fourinfinit Albania

Posted by Turgut Ozal Colleges official on Monday, November 26, 2018